Specjalista ds. przygotowania produkcji
Rzeszów, Podkarpackie

praca 26 kwietnia, 11:31

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prawidłowe i terminowe sporządzanie zapotrzebowań materiałowych i usługowych na podstawie dokumentacji projektowej,
  • aktywny udział w przygotowaniu dokumentacji odbiorowej inwestycji,
  • przygotowanie zasobów sprzętowo–narzędziowych dla realizowanych inwestycji zgodnie z ustaleniami z kierownikiem budowy oraz monitorowanie ich wykorzystania,
  • prowadzenie ewidencji i koordynację przeglądów środków transportu, narzędzi, środków ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia roboczego oraz utrzymanie ich identyfikacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu technicznym,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • bardzo dobra wiedza techniczna w zakresie energetyki,
  • dobra znajomość i zrozumienie procesu realizacji projektu.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub dowolną formę zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych i studiów, w tym podyplomowych
  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku i opieki nad dziećmi
  • niezbędne narzędzia pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae