Inżynier ds. rozwoju metod numerycznych
MTU Areo Engines Polska Sp.zo.o.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 21 kwietnia, 10:45

Opis stanowiska

Rozwój oprogramowania służącego do optymalizacji maszyn przepływowych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Rozwój oprogramowania służącego do optymalizacji maszyn przepływowych,
  • Rozwój procesów i narzędzi wykorzystywanych w optymalizacji maszyn przepływowych,
  • integracja procesów i narzędzi do systemu optymalizacyjnego,
  • diagnostyka i naprawa procesów i narzędzi,
  • wsparcie IT dla inżynierów ds. aerodynamiki prowadzących optymalizacje maszyn przepływowych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Informatyka, Automatyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka, Fizyka Techniczna lub pokrewnym,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z rozwojem oprogramowania,
  • znajomość języka programowania: PERL,
  • znajomość zagadnień optymalizacji, aerodynamiki i maszyn przepływowych,
  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w środowisku Windows i Unix,
  • umiejętność logicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języków programowania: Python, C/C++, Bash

Oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej
  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu
  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy
  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny
  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy
  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport
  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy
  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwukołowców”

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae