Trener Programowania dla dzieci i młodzieży
GIGANCI PROGRAMOWANIA SP Z O O
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 kwietnia, 11:16

Opis stanowiska

Opis oferty SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI: · Programujesz w jednym z języków: C#, Java, Python. · Znasz jedno ze środowisk programistycznych: Android Studio, Unity, Visual Studio. · Jesteś osobą cierpliwą i masz pedagogiczne podejście do dzieci. · Twoim dodatkowym atutem jest doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów ścisłych. Informacje dodatkowe OFERUJEMY CI: · Nowoczesny sprzęt do nauczania. · Opracowane przez firmę konspekty prowadzenia zajęć. · Pracę w godzinach popołudniowych/wieczornych lub w weekendy. · Możliwość prowadzenia kursów w trybie on-line. · Wynagrodzenie: 80 - 100 zł/zajęcia. Z GIGANTAMI PROGRAMOWANIA JAKO TRENER: · Możesz dzielić się swoją wiedzą z zakresu programowania i pomóc młodym ludziom odkryć świat nowych technologii. · Masz znakomitą okazję doskonalenia swoich umiejętności komunikacyjnych oraz sztuki wystąpień i prezentacji. · Masz możliwość dołączenia do społeczności samych programistycznych entuzjastów i wspólnego dzielenia się doświadczeniami. Zapraszamy do współpracy!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci i młodzieży

Wymagania

  • Programujesz w jednym z języków: C#, Java, Python.
  • Znasz jedno ze środowisk programistycznych: Android Studio, Unity, Visual Studio.
  • Jesteś osobą cierpliwą i masz pedagogiczne podejście do dzieci.
  • Twoim dodatkowym atutem jest doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów ścisłych.

Oferujemy

  • Nowoczesny sprzęt do nauczania.
  • Opracowane przez firmę konspekty prowadzenia zajęć.
  • Pracę w godzinach popołudniowych/wieczornych lub w weekendy.
  • Możliwość prowadzenia kursów w trybie on-line.
  • Wynagrodzenie: 80 - 100 zł/zajęcia.
  • Z GIGANTAMI PROGRAMOWANIA JAKO TRENER:
  • Możesz dzielić się swoją wiedzą z zakresu programowania i pomóc młodym ludziom odkryć świat nowych technologii.
  • Masz znakomitą okazję doskonalenia swoich umiejętności komunikacyjnych oraz sztuki wystąpień i prezentacji.
  • Masz możliwość dołączenia do społeczności samych programistycznych entuzjastów i wspólnego dzielenia się doświadczeniami

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka
  • matematyka

Wynagrodzenie

50 - 50 PLN

Curriculum vitae