Specjalista Technolog (R&D)
CIECH Sarzyna S.A.
Nowa Sarzyna, Podkarpackie

praca 20 kwietnia, 10:00

Opis stanowiska

Jeśli praca, w której chcesz zaspokajać swoją dociekliwość badawczą przy produkcji środków ochrony roślin odpowiadających na potrzeby rynku…

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • …jeśli chcesz być odpowiedzialny/na za:
  • • Opracowywanie nowych receptur środków ochrony roślin i udoskonalanie już istniejących technologii
  • • Rozwiązywanie problemów technologicznych przy produkcji i przy wprowadzaniu do produkcji nowych środków ochrony roślin
  • • Prowadzenie projektów i dokumentacji techniczno- technologicznej produktów
  • • Prowadzenie i dokumentowanie testów nowych rozwiązań technologicznych
  • • Projektowanie nowych technologii, instalacji oraz modernizację i usprawnienia istniejących

Wymagania

  • …jeśli posiadasz:
  • • Wykształcenie wyższe: technologia chemiczna, chemia
  • • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z opracowywaniem środków ochrony roślin oraz ich produkcji
  • • Doświadczenie w skalowaniu produkcji środków ochrony roślin
  • • Doświadczenie w projektowaniu i realizacji nowych rozwiązań technologicznych
  • • Umiejętność rozwiązywania problemów formulacyjnych i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • Dołącz do nas! Mamy dla Ciebie:
  • • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • • Szansę na wykazanie się pomysłowością i innowacyjnością
  • • Pracę w ambitnym, wspierającym się zespole
  • Benefity:
  • - prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie
  • - kartę sportową
  • - szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • technologia chemiczna

Curriculum vitae