Kierownik robót budowlanych-inżynier budownictwa Niemcy
Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie

praca 19 kwietnia, 13:52

Opis stanowiska

Od zaraz poszukiwany kierownik robót budowlanych (montaż elewacji z kamienia naturalnego) na terenie Niemiec.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • nadzór nad realizacją kontraktów w zakresie montażu elewacji z kamienia naturalnego na terenie Niemiec• kierowanie zespołem pracowników

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne• obsługa programów komputerowych (MS Office, AutoCAD)• prawo jazdy kategorii B• zdolności organizacyjne oraz umiejętność kierowania zespołem ludzi• samodzielność, odpowiedzialność oraz efektywność w działaniu

Oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę• wysokie wynagrodzenie• ambitne wyzwania i możliwość rozwoju• zapewnienie zakwaterowania na terenie Niemiec, samochód służbowy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • niemiecki (zaawansowany)

Wynagrodzenie

10450 - 15000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae