Młodszy Inżynier ds. projektu
VENS sp. z o.o.
Nowy Sącz, Małopolskie

praca 19 kwietnia, 09:53

Opis stanowiska

Nadzór nad przepływem dokumentacji projektowej w porozumieniu z Kierownikiem Projektu Wsparcie Inżynierów ds. Uruchomień w realizacji zadań Przygotowywanie dokumentacji branżowej dla Inżynierów ds. Uruchomień Sporządzanie raportów, protokołów i zestawień dla Inżynierów ds. Uruchomień Nadzór, komunikacja i archiwizacja zmian w projekcie Udział w protokolarnych odbiorach Nadzór i weryfikacja dostaw komponentów do projektu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji projektowej w porozumieniu z Kierownikiem ProjektuWsparcie Inżynierów ds. Uruchomień w realizacji zadańPrzygotowywanie dokumentacji branżowej dla Inżynierów ds. Uruchomień Sporządzanie raportów, protokołów i zestawień dla Inżynierów ds. UruchomieńNadzór, komunikacja i archiwizacja zmian w projekcieUdział w protokolarnych odbiorachNadzór i weryfikacja dostaw komponentów do projektu

Wymagania

  • Wykształcenie inżynierskieKomunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek koniecznyUmiejętność czytania dokumentacji technicznej Komunikatywność i umiejętność pracy w zespoleAutonomiczności działania Dokładność, skrupulatność, samodyscyplina Mile widziane doświadczenie w przemyślePrawo jazdy kategorii BUprawnienia SEP

Oferujemy

  • Przekucie teorii w rzeczywiste doświadczenieZdobycie ciekawej praktyki zawodowejUczestnictwo w międzynarodowych projektachPracę w anglojęzycznym środowisku Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae