Asystent Projektanta instalacji oraz urządzeń sanitarnych i technologicznych
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 19 kwietnia, 09:22

Opis stanowiska

-Uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji technologicznych stosowanych do oczyszczania ścieków i/lub uzdatniania wody oraz przepompowni ścieków, w tym opracowanie modeli 3D oraz rysunków 2D; -Przygotowywanie dokumentacji projektowej w języku angielskim; -Koordynacja międzybranżowa; -Udział w spotkaniach projektowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -Uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji technologicznych stosowanych do oczyszczania ścieków i/lub uzdatniania wody oraz przepompowni ścieków, w tym opracowanie modeli 3D oraz rysunków 2D; -Przygotowywanie dokumentacji projektowej w języku angielskim; -Koordynacja międzybranżowa; -Udział w spotkaniach projektowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym.

Wymagania

  • -Wykształcenie wyższe techniczne lub co najmniej inżynierskie na kierunku Inżynieria Środowiska i/lub energetyka w specjalności zaopatrzenie w wode i unieszkodliwianie scieków i odpadów (lub pokrewne); -Dobra znajomość i umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim CAD, takim jak AutoCAD lub Microstation, znajomość oprogramowania do modelowania 3D jak np: Revit MEP, AECOsim, OpenPlant będzie dodatkowym atutem; -Podstawowa znajomość inżynierskich narzędzi online np. do doboru i wyszukiwania pomp; -Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 (w tym słownictwo techniczne dotyczące branży); -Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia; -Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole.

Oferujemy

  • -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin -Możliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym -Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30) -„Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h) -Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury -Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs -Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania -Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością -Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna) -Dofinansowanie kursu j. angielskiego -Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów -Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae