Programista NodeJS / Angular
Neti sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 30 kwietnia, 18:07

Opis stanowiska

Neti to rzeszowska firma z obszaru nowoczesnych technologii. W tej chwili poszukujemy studentów oraz absolwentów zaintersowanych pracą w technologii NodeJS oraz Angular. Jeżeli jesteś dyspozycyjny w trakcie roku akademickiego i potrafisz efektywnie łączyć naukę z pracą weź udział w 3-miesięcznych płatnych praktyk lub dołącz do nas na dłużej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie oprogramowania w technologi NodeJS, Angular 6+

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu webowym; Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji oraz podstawową komunikację z klientem

Mile widziane

  • Znajomość Angular, Javascript, HTML oraz CSS

Oferujemy

  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów; Możliwość połączyć pracę i studia; Praca na dobry sprzęcie (MacBook); Stały rozwój kwalifikacji zawodowych; Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole; Umowę o pracę/dzieło/zlecenia/samozatrudnienie

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • informatyka
  • matematyka

Wynagrodzenie

1850 - 4000 PLN

Curriculum vitae