Copywriter treści SEO PRO - praca zdalna
Conture
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 kwietnia, 13:29

Opis stanowiska

Agencja content marketingu Conture poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Copywritera PRO. Proponujemy długofalową współpracę przy tworzeniu: opisów produktów i kategorii, artykułów poradnikowych, rankingów, treści na www i tekstów z branży IT, technologicznej i elektroniki, finansowej i ekonomii, oraz fashion, beauty&lifestyle.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jeżeli:znasz zasady SEO copywritingu i naturalne wplatanie słów kluczowych nie stanowi dla Ciebie wyzwania,potrafisz pisać teksty na podstawie wytycznych oraz wskazanych tematów, nagłówków i fraz,nie robisz błędów językowych, stylistycznych oraz ortograficznych,oddajesz zlecenia w ustalonym terminie,chcesz rozwijać wiedzę o SEO, korzystając z profesjonalnych narzędzi np. Ubersuggest,jesteś dyspozycyjny i potrafisz pracować dynamicznie,cechuje Cię wszechstronność i umiejętność zróżnicowania stylu pisania...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania

  • Oferujemy:możliwość rezerwacji wybranej liczby tekstów — tygodniowo i miesięcznie,szczegółowe wytyczne i wskazówki do każdego zlecenia,ocenę i weryfikację treści przez korektorów,dostęp do ważnych zleceń z wyższą stawką.

Oferujemy

  • Szczegóły dotyczące współpracy:Praca w systemie online.Otrzymasz wytyczne do każdego rodzaju treści i zlecenia: wskazujemy konkretne tematy, nagłówki oraz słowa kluczowe.Gotowe treści trafią do korektora, a po jego akceptacji do klienta.Forma rozliczenia:Za 1000 zzs — do wyboru FV lub umowa o dzieło.Zaaplikuj poprzez link: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Copywriter-SEO-PRO--praca-zdalna/68583

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae