Korektor treści SEO - praca zdalna
Conture
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 kwietnia, 13:27

Opis stanowiska

Agencja content marketingu Conture poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Korektora treści SEO. Realizujemy projekty dla klientów z branż: IT i technologicznej, fashion, beaty&lifestyle, finansowej i ekonomii, technicznej oraz sanitarnej (korekta opisów w j. angielskim). Do zespołu szukamy korektorów, którzy potrafią wyłapać w tekście każdy błąd oraz zweryfikować go pod kątem SEO i specyficznych wytycznych Klienta.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jeśli:lubisz pracować ze słowem pisanym, a każdy tekst czytasz ze zrozumieniem, możesz pochwalić się znajomością poprawnej polszczyzny – rażą Cię powtórzenia, błędy logiczno-językowe, inwersja i brak podmiotu w zdaniu,wiesz, gdzie postawić przecinek i nie mylisz łącznika z myślnikiem,masz doświadczenie w korekcie treści lub jesteś absolwentem filologii polskiej,jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin,znasz podstawowe zasady SEO copywritingu,bez problemu działasz na podstawie szczegółowych wytycznych klienta,dotrzymujesz ustalonych wcześniej terminów.Czekamy na Ciebie!

Wymagania

  • Jak będzie wyglądać nasza współpraca?Otrzymasz teksty copywriterów i dokładne wytyczne od klienta.Sprawdzisz je zgodnie z wytycznymi i zasadami pisowni języka polskiego.Oznaczysz błędy copywritera.Sprawdzone i zaakceptowane teksty oddasz w dedykowanym do tego systemie.

Oferujemy

  • Forma rozliczenia:Do wyboru FV lub umowa o dzieło.W celu zgłoszenia swojej kandydatury uzupełnij w formularzu aplikacyjnym:CV z numerem kontaktowym oraz adresem e-mail,informację o tym, jaką liczbę tekstów możesz dla nas sprawdzać (w skali tygodnia czy miesiąca) lub zaznacz swoją dyspozycyjność.Zaaplikuj poprzez link: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Korektor-tresci-SEO--praca-zdalna/68582

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae