Specjalista lub Asystent Specjalisty GIS
EKKOM Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie

praca 14 kwietnia, 13:06

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Ochrony Środowiska na stanowisku Specjalisty lub Asystenta Specjalisty GIS. Praca stacjonarna w biurze w Krakowie / zdalnie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie analiz związanych z pracami w zakresie ochrony środowiska
  • opracowywanie danych w środowisku QGIS

Wymagania

  • praktyczna znajomość oprogramowania QGIS i/lub AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do kierowania samochodem osobowym
  • dyspozycyjność i brak przeciwwskazań do pracy w terenie
  • dobre umiejętności komunikacyjne, organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra inżyniera
  • doświadczenie w wykonywaniu analiz GIS
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę B2B
  • udział w typowych i niestandardowych projektach (wytyczne, standardy, projekty badawcze, szkolenia itp.)
  • pakiet opieki medycznej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae