Asystent projektanta
EKKOM Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie

praca 14 kwietnia, 12:57

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Infrastruktury na stanowisku Asystent Projektanta. Praca stacjonarna w biurze w Krakowie / zdalnie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział w wykonywaniu projektów drogowych
  • Wykonywanie wizji w terenie
  • Pozyskiwanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania opracowań projektowych

Wymagania

  • Tytuł inżyniera lub magistra inżyniera na kierunku drogi, ulice autostrady lub kierunkach pokrewnych (student lub absolwent)
  • Dobra znajomość programów AutoCAD, Civil, pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do kierowania samochodem osobowym
  • Dyspozycyjność i brak przeciwwskazań do pracy w terenie

Mile widziane

  • Doświadczenie w opracowywaniu projektów drogowych na różnych stadiach przygotowania dokumentacji projektowej
  • Praktyczna znajomość oprogramowania GIS (np. QGIS)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, atrakcyjne warunki pracy (umowa o pracę)
  • Udział w typowych i niestandardowych projektach (wytyczne, standardy, projekty badawcze, szkolenia itp.),
  • Pakiet opieki medycznej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae