Junior Business Analyst - Płatny staż
Asseco Business Solutions S.A.
Lublin, Lubelskie

staż 14 kwietnia, 12:55

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Współpraca z Project Managerem
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Prezentacje i konfiguracja produktu
  • Współpraca z działami developerów oraz działem testów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (pracujemy z klientami zagranicznymi)
  • Zdolność myślenia analitycznego oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Silna motywacja i konsekwencja w działaniu, dobra organizacja i orientacja na cel
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomości ogólnych zagadnień z zakresu analiz, wdrożeń systemów informatycznych oraz prowadzenia projektów

Oferujemy

  • Płatny staż, a jeśli się sprawdzisz to po jego zakończeniu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • Kompleksowe wdrożenie w wykonywane zadania
  • Wsparcie w podnoszeniu Twoich umiejętności i kompetencji
  • Przyjazną atmosferę

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • matematyka
  • zarządzanie

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae