Inżynier wsparcia sprzedaży/Inside Sales z językiem czeskim
Mettler-Toledo
Warszawa, Mazowieckie

praca 12 kwietnia, 14:47

Opis stanowiska

Twoja rola: Rolą tej osoby w dziale Process Analytics jest wsparcie sprzedaży aparatury kontrolno - pomiarowej do zastosowań przemysłowych na rynku polskim, czeskim i słowackim.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie terenowych przedstawicieli handlowych (w Polsce, Czechach i na Słowacji) w zakresie obsługi klientów;
  • Obsługa zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert handlowych;
  • Zapewnianie wsparcia technicznego (w oparciu o dostępną dokumentację) w zakresie prowadzonych projektów;
  • Dobór i konfiguracja odpowiednich rozwiązań;
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej;
  • Wsparcie zadań administracyjnych zespołu Process Analytics;
  • Udział przy organizacji targów, seminariów, konferencji branżowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego (znajomość jęz. słowackiego będzie dodatkowym atutem);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane chemia, inżynieria chemiczna, biochemia i pokrewne);
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość obsługi pakietu oprogramowania MS Office;
  • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej;
  • Niezbędne cechy: Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i łatwość w nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju dzięki realizacji projektów sprzedażowych w międzynarodowym zespole;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie, pakiet benefitów, nauka języków obcych);
  • Profesjonalne szkolenia;
  • Pracę w trybie hybrydowym (przyjazdy do biura 2 razy w miesiącu).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • technologia chemiczna

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • czeski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae