Referent ds. księgowych
Blue Idea Księgowość
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 kwietnia, 13:25

Opis stanowiska

Blue Idea Księgowość jest prężnie rozwijającą się organizacją, która świadcząca usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów z całej Polski. W swojej działalności stawiamy na współpracę ze specjalistami, którzy swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem gwarantują obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych technologii, najnowszej wiedzy oraz trendów rynkowych dając tym samym rozwój i poczucie bezpieczeństwa Naszym Pracownikom i Klientom. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Referent ds. księgowych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Weryfikacja i dekretacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pod nadzorem przełożonego
  • Weryfikacja stanu rozrachunków
  • Przygotowanie danych do deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Uczestniczenie w sporządzaniu bilansów, raportów okresowych, sprawozdań, a także innych raportów zgodnych z wymaganiami Klienta pod bieżącym nadzorem przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne (najlepiej z zakresu finansów i rachunkowości)
  • Podstawowa znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej) oraz ustawy o rachunkowości

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przejrzysty system wynagrodzeń oparty o regulamin wynagradzania
  • Premia roczna
  • Dodatek finansowy za obsługę firm w języku angielskim
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera w zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae