Operator/Programista lasera CNC
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Dębica, Zachodniopomorskie

praca 12 kwietnia, 12:43

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Bieżąca obsługa i kontrola pracy lasera CNC
  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji
  • Dbanie o poprawność realizacji procesu produkcyjnego
  • Kontrola wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym (wymiarowa i jakościowa)
  • Podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcjami obsługi
  • Współpraca z działem technologicznym

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe w kierunku obróbki metalu
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz dobrą znajomość technologii cięcia laserem
  • Potrafisz poprawnie czytać rysunki techniczne
  • Potrafisz programować maszyny CNC

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nowoczesny park maszynowy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae