Operator-programista obrabiarek CNC
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 12 kwietnia, 12:14

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Bieżąca obsługa maszyn sterowanych cyfrowo (centrum 3 i 5-osiowe)
  • Tworzenie programów sterujących dla obrabiarek CNC (preferowany Fanuc)
  • Wykonywanie produkcji seryjnej na centrach obróbczych
  • Pomiary kontrolne materiałów i wyrobów w trakcie i po obróbce
  • Monitorowanie procesu produkcji i technologii oraz racjonalnej gospodarki materiałami i surowcami wykorzystywanymi w produkcji
  • Dobór odpowiedniego programu (parametrów skrawania, narzędzi, itp.)
  • Załadunek i rozładunek maszyny
  • Samodzielny dobór i wymiana narzędzi
  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji
  • Kontrola wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym (wymiarowa i jakościowa, w trakcie i po obróbce)
  • Podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcjami obsługi
  • Współpraca z działem technologicznym

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, zawodowe lub techniczne w zakresie obróbki skrawaniem
  • Posiadasz doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość technologii frezowania CNC
  • Znasz system sterowania FANUC oraz oprogramowanie NX, umiesz programować i obsługiwać obrabiarki CNC. Mile widziana umiejętność obsługi maszyn pomiarowych
  • Potrafisz poprawnie czytać dokumentację i rysunki techniczne
  • Cechujesz się komunikatywnością dokładnością, wnikliwością i skrupulatnością

Oferujemy

  • Doskonale wyposażony park maszynowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae