POMOCNIK OPERATORA LASERA i PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Dębica, Zachodniopomorskie

praca 12 kwietnia, 12:10

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Pomoc przy obsłudze lasera i prasy CNC
  • Załadunek/ rozładunek materiałów i wyrobów
  • Pakowanie detali
  • Bieżąca kontrola wytwarzanych detali (m.in. pomiar, ilość)
  • Wykonywanie czynności z zakresu ciągłości utrzymania ruchu na maszynie, dbanie o stan techniczny maszyny zgodnie z zaleceniami producenta i przełożonego
  • Pomoc operatorowi lasera i prasy przy wdrożeniu programów otrzymanych z działu technologicznego
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Samodzielność i dokładność
  • Umiejętność obsługi komputera

Mile widziane

  • podstawowe doświadczenie w obsłudze lasera do blach, rur i profili

Oferujemy

  • Przyuczenie do obsługi maszyny
  • Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w procesie unowocześniania przedsiębiorstwa
  • Niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae