Księgowy/Księgowa
Blue Idea Księgowość
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 kwietnia, 11:43

Opis stanowiska

Blue Idea Księgowość jest prężnie rozwijającą się organizacją, która świadcząca usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów z całej Polski. W swojej działalności stawiamy na współpracę ze specjalistami, którzy swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem gwarantują obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych technologii, najnowszej wiedzy oraz trendów rynkowych dając tym samym rozwój i poczucie bezpieczeństwa Naszym Pracownikom i Klientom. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Księgowy Miejsce pracy: Rzeszów Benefity • Dofinansowanie zajęć sportowych • Prywatna opieka medyczna • Ubezpieczenie na życie • Spotkania integracyjne

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Prowadzenie i kontrola ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przy wsparciu Głównego Księgowego• Sporządzanie deklaracji podatkowych• Przygotowywanie sprawozdań finansowych• Udział przy sporządzaniu indywidualnych raportów na potrzeby klientów• Współpraca z zewnętrznymi instytucjami

Wymagania

  • • 3-letni staż pracy w biurze rachunkowym• Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek finanse i rachunkowość)• Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej) oraz ustawy o rachunkowości• Systematyczność, odpowiedzialność i nastawienie na współpracę

Mile widziane

  • • Znajomość programu Rewizor GT• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • • Umowa o pracę• Stabilność zatrudnienia• Przejrzysty system wynagrodzeń oparty o regulamin wynagradzania• Premia roczna• Dodatek finansowy za obsługę firm w języku angielskim• Możliwość rozwoju zawodowego• Przyjazna atmosfera w zespole• Dodatek finansowy za obsługę firm w języku angielskim

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae