Konsultant ERP z językiem niemieckim
NMI ERP sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 kwietnia, 11:36

Opis stanowiska

• Udział w projektach rozwoju i wdrażania systemu ERP oraz jego modułów, • Współpraca z działem programistów, • Diagnozowanie i analiza potrzeb klienta, • Świadczenie usług konsultingowych, • Współpraca z klientem, • Testowanie nowych rozwiązań, • Opracowywanie dokumentacji systemowej • Wsparcie użytkowników końcowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział w projektach rozwoju i wdrażania systemu ERP oraz jego modułów;
  • Współpraca z działem programistów;
  • Diagnozowanie i analiza potrzeb klienta;
  • Świadczenie usług konsultingowych;
  • Współpraca z klientem;
  • Wsparcie użytkowników końcowych;
  • Testowanie nowych rozwiązań;
  • Opracowywanie dokumentacji systemowej.

Wymagania

  • Znajomość kadr i płac lub znajomość NAV/BC;
  • Znajomość języka niemieckiego;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie informatyczne/księgowe;
  • Umiejętność klarownej i czytelnej komunikacji w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Szkolenia pracownicze;
  • Wsparcie doświadczonych konsultantów;
  • Benefity pracownicze (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa) oraz nagrody (bony na platformę Allegro);
  • Praca w pełni zdalna lub możliwość pracy w biurze w Rzeszowie lub Krakowie;
  • Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Dowolna forma zatrudnienia.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae