Specjalista w Dziale Obsługi Technicznej
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 12 kwietnia, 11:33

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowanie dokumentacji technicznej związanej z czynnościami obsługowymi i statkami powietrznymi
  • Przygotowywanie pakietów obsługowych i dokumentacji powykonawczej zlecanych obsług
  • Nadzorowanie bieżącego stanu technicznego samolotów
  • Wykonywanie działań korygujących wynikających z audytów jakości
  • Kontakt z dostawcami części zamiennych statków powietrznych
  • Opracowywanie kart technologicznych napraw podzespołów i części

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (kierunek: lotnictwo i kosmonautyka lub budowa maszyn)
  • Posiadasz dobrą orientację w analizowaniu przepisów prawa
  • Bardzo dobrze znasz język angielski na poziomie technicznym
  • Posiadasz podstawowe informacje z zakresu prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Cechuje Cię samodzielność, komunikatywność, orientacja na cel i zdobywanie nowych doświadczeń

Oferujemy

  • Doświadczenie w branży lotniczej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae