Mechanik lotniczy
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 12 kwietnia, 11:17

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie czynności obsługowych, takich jak: naprawy główne, przeglądy, remonty statków powietrznych
  • utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego statków powietrznych, podzespołów i wyposażenia lotniczego
  • sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych napraw, przeglądów, remontów
  • rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas prac związanych z czynnościami obsługowymi

Wymagania

  • wiedza z zakresu budowy silników i ich działania
  • umiejętność czytania instrukcji stanowiskowej
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Mile widziane

  • licencja mechanika obsługi PART-66

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w branży lotniczej
  • niezbędne narzędzia do pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae