Inżynier sprzedaży / Handlowiec
OKSYDAN Sp. z o.o.
Rudna Wielka, Podkarpackie

praca 8 kwietnia, 14:53

Opis stanowiska

Firma Oksydan poszukuje do pracy w naszym zespole, w oddziale w Rudnej Wielkiej Inżyniera Sprzedaży/Handlowca. Jesteśmy firmą produkującą urządzenia do podczyszczania, regulacji i retencjonowania wód deszczowych oraz ścieków przemysłowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę handlową klientów oraz kontakty z biurami projektowymi. Jeśli znana jest ci branża wod-kan, lubisz rozmawiać z ludźmi, nie lubisz się nudzić w pracy i potrafisz się dogadać w grupie to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji. Konkretnie zainteresowane osoby mogą również składać CV w siedzibie w Rudnej Wielkiej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Weryfikacja zapytań od klientów
  • Tworzenie ofert handlowych,
  • Współpraca z biurami projektowymi - przesyłanie dokumentacji technicznej oraz konsultacje na etapie doborów.
  • Nadzór nad wysłanymi ofertami.
  • Uzupełnianie CRM,
  • Poszukiwanie nowych inwestycji projektowych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych,

Wymagania

  • chęci do działania,
  • zdolności logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • wykształcenia technicznego - może być niepełne
  • znajomości MS Office,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • otwartości w nawiązywaniu kontaktów
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • trochę uporu w dążeniu do celu

Oferujemy

  • Gruntowne przeszkolenie na początek
  • Ciekawą, pozbawioną monotonii pracę
  • Pracujemy poniedziałek-piątek 7-15
  • Wolne długie weekendy( wszystkie)
  • Szkolenia handlowe i produktowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • mechanika
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Informacje dodatkowe

  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Wynagrodzenie

0 - 5100 PLN

Curriculum vitae