Młodszy specjalista ds. zgodności z regulacjami
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 8 kwietnia, 14:32

Opis stanowiska

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Zapewnienia zgodności procesów i transakcji zgodnie z regulacjami organizacji płatniczych. • Monitorowanie zmian w organizacjach płatniczych w zakresie zgodności z regulacjami. • Nadzór nad implementacją zmian, ich opis i komunikacja z tym związana.

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, finanse, administracja, ekonomia lub pokrewne. • Atutem będzie doświadczenie w branży Fintech/ Finansowej, oraz znajomość regulacji organizacji płatniczych. • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel. • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Mile widziane

  • • Mile widziana znajomość regulacji PCI DSS/VISA/MASTERCARD. • Precyzja, skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność za działania, umiejętność pracy pod presją czasu w ściśle określonym harmonogramie, komunikatywność, zaangażowanie oraz umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole.• Mile widziana znajomość zasad etykiety biznesowej.

Oferujemy

  • • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.• Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym.• Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, praca częściowo zdalna po okresie wdrożenia, imprezy integracyjne i wiele innych... .

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Curriculum vitae