Devops Engineer - płatny staż zdalny
Asseco Business Solutions S.A.
Lublin, Lubelskie

staż 8 kwietnia, 08:32

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Dołącz do zespołu pasjonatów, odpowiedzialnych za:
  • Zarządzanie i utrzymanie infrastruktury Asseco Business Solutions w zakresie własnych DataCenter jak i zasobów chmur publicznych (AWS, GCP, Azure, IBM)
  • Wyszukiwanie, implementowanie i weryfikację nowych technologii usprawniających pracę systemów wewnętrznych
  • Procesy migracji istniejących rozwiązań do nowych technologii, planowania architektury, pojemności i wydajności

Wymagania

  • Poszukujemy osób, które:
  • Posiadają wiedzę z zakresu zarządzania usługami pracującymi pod kontrolą systemu Linux
  • Mogą pochwalić się znajomością narzędzi automatyzujących konfigurację tj. Ansible, Terraform
  • Posiadają podstawową wiedzę o technologiach kontenerowych (Docker, Kubernetes)

Mile widziane

  • Zyskasz +25% zaawansowania jeżeli:
  • Pisanie skryptów w Python nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Potrafisz aktywnie korzystać z GIT i chcesz pracować z metodyką gitops
  • Znasz zagadnienia sieci TCP/IP- Możesz pochwalić się swoimi projektami na Github

Oferujemy

  • Płatny staż, a jeśli się sprawdzisz to po jego zakończeniu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • Kompleksowe wdrożenie w wykonywane zadania
  • Wsparcie w podnoszeniu Twoich umiejętności i kompetencji
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i kwalifikacji w rozpoznawalnej firmie informatycznej

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • informatyka
  • mechatronika

Curriculum vitae