Młodszy Programista/ Junior Web Developer
Omecon
Warszawa, Mazowieckie

praca 7 kwietnia, 11:48

Opis stanowiska

Omecon jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą informatyczną. Specjalizujemy się w rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzędziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia. Wraz z poszerzaniem działalności spółki, zapraszamy do kontaktu z nami osoby z pasją, potencjałem i warsztatem w prowadzeniu projektów, które chcą efektywnie rozwijać swoje kompetencje i osiągać cele zawodowe w tym obszarze, jednocześnie integrując się w ramach naszego zespołu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Dobra znajomość HTML5, CSS, JavaScript
  • Znajomość Angular 2+, TypeScript
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git

Wymagania

Mile widziane

  • Znajomość PHP5, Angular JS, React JS, Bootstrap, SQL, SASS/LESS, ECMAScript 6
  • Umiejętność pracy w środowisku opartym o metodyki zwinne oraz Continuous Integration

Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie zależne od kompetencji
  • wysokiej jakości narzędzia pracy
  • nowoczesne klimatyzowane biuro
  • elastyczne warunki i godziny pracy
  • zatrudnienie na pełny etat (40 godzin/tydzień) z uwzględnieniem dni wolnych i świąt
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • zajęcia językowe z native speakerami
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • współpracę z ambitnym i profesjonalnym zespołem
  • mentoring wewnętrzny przez doświadczonych ekspertów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae