Specjalista ds. gwarancji i usterek
ERBUD S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 kwietnia, 14:34

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przyjmowanie zgłoszeń, analiza oraz koordynacja w zakresie ich usuwania
  • Kontakt z podwykonawcami i inwestorem, w celu obsługi zgłoszonych przez użytkowników usterek
  • Prowadzenie rejestru usterek
  • Organizacja i odbiór prac
  • Archiwizacja dokumentacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek – Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Elektrotechnika )
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie w pracy na budowach
  • Znajomość zagadnień technicznych oraz przyczyn powstawania usterek
  • Samodzielności, systematyczności, skrupulatności, komunikatywności, dyspozycyjności
  • Umiejętności negocjacji i rozwiązywania problemów
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD
  • Znajomość zagadnień prawnych w umowach budowlanych
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Partnerska atmosfera współpracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae