Specjalista ds. Zadłużenia (praca zdalna)
KRUK S.A.
Wrocław, Dolnośląskie

praca 5 kwietnia, 17:25

Opis stanowiska

Drogi Kandydacie, Firma KRUK S.A, zaprasza do rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Zadłużenia w strukturach Contact Center.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Na tym stanowisku będziesz:
  • Telefonicznie negocjował warunki spłaty zadłużenia z naszymi Klientami
  • Wyjaśniał przyczyny opóźnień w płatnościach oraz egzekwował spłatę należności i przedstawiał konsekwencje braku spłaty długu
  • Pracował w oparciu o cele indywidualne i zespołowe

Wymagania

  • Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli:
  • Potrafisz przekonać nieprzekonanego; lubisz rozmawiać z ludźmi i potrafisz ich aktywnie słuchać
  • Jesteś nastawiony na poszukiwanie realnych rozwiązań dla Klientów prowadzących do spłaty zadłużenia
  • W swoich działaniach jesteś wytrwały i konsekwentny; Sytuacje stresowe działają na Ciebie motywująco
  • Masz co najmniej średnie wykształcenie; Odnajdujesz się w pracy zespołowej

Oferujemy

  • Dlaczego my:
  • Gwarantujemy stabilność zatrudnienia - z nami zaczniesz pracę bez okresu próbnego. Pierwsza umowa o pracę na okres 7 miesięcy; Udostępniamy laptopa i sprzęt niezbędny do pracy
  • Dajemy Tobie możliwość pracy z domu - praca wyłącznie zdalna (sporadyczne wyjazdy do siedziby firmy we Wrocławiu lub Szczawnie Zdrój); Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym, w godzinach 8:00-16:00, 11:00-19:00; Na starcie zapewniamy pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz pomoc doświadczonych pracowników
  • Proponujemy jasną ścieżkę awansu, w której przedstawiamy jak możesz rozwijać się na danym stanowisku; Z nami masz możliwość rozwoju kompetencji - nasi pracownicy są laureatami prestiżowych konkursów takich jak Telemarketer Roku; Będziesz uczestniczył w tworzeniu nowego zespołu, dzięki temu będziesz miał wpływ na zasady w nim panujące
  • Benefity: Oferujemy prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach; Dofinansowanie do karty Multisport; Program kafeteryjny MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru; Pożyczki gotówkowe na konkurencyjnych warunkach; Wewnętrzne konkursy budujące motywacje i zaangażowanie zespołowe i indywidualne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • finanse i rachunkowość
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae