Stażysta/ka w Dziale Kontrolingu Finansowego
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

staż 5 kwietnia, 13:57

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 2010 roku. Firma znajduje się w na drugim miejscu na polskim rynku jako procesor płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej. Stażysta/ka w Dziale Kontrolingu Finansowego Miejsce stażu: Rzeszów, Piłsudskiego 32

• • Udział w przygotowaniu prognoz finansowych i rocznych budżetów.• Wsparcie w procesie raportowania wyników finansowych wyznaczonych obszarów biznesowych Spółek z Grupy ( P&L, Bilans, Cash Flow), według przyjętych wytycznych.• Wsparcie analityczne dla współpracowników z działu.

• • Szukamy osób, które chciałby się rozwijać w obszarze Kontrolingu Finansowego• Absolwent lub student ostatnich lat, preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, finanse lub pokrewne.• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.• Wymagana dobra znajomość MS Excel.• Precyzja, odpowiedzialność za działania, zdolność analitycznego myślenia, samodzielność, komunikatywność oraz umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole.• Zaangażowanie w powierzone zadania i pro-aktywne podejście do ich realizacji oraz otwartość na nowe wyzwania w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Mile widziane

• • Absolwent lub student ostatnich lat, preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, finanse lub pokrewne.

• • Ciekawą Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.• Będziesz współpracować i uczyć się od profesjonalistów.• Dajemy Ci możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz.• Po zakończeniu stażu jest możliwość zatrudnienia.

staż

staż