Kierownik biura (branża IT)
Cheeloo J. Turczyn i Wspólnicy sp.j.
Dębica, Podkarpackie

praca 4 kwietnia, 15:39

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zorganizowanie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura. Do jej zadań będzie należeć sporządzanie procedur w zakresie czynności biurowych oraz wewnętrznych regulaminów, zarządzeń i instrukcji. Dodatkowo, współpraca z działem sprzedaży i marketingu w kreowaniu właściwej polityki wizerunkowej firmy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - sporządzanie procedur w zakresie czynności biurowych oraz wewnętrznych regulaminów, zarządzeń i instrukcji,
  • - nadzorowanie przepływów korespondencji i archiwizowanie dokumentów,
  • - nadzorowanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz za sprawnym przepływem informacji,
  • - planowanie i kontrola kosztów w zakresie działalności administracyjno-biurowej,
  • - zarządzanie pracą podległych mu pracowników,
  • - rekrutowanie pracowników niższego szczebla,
  • - organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • - tworzenie zestawień dla księgowości,
  • - analizowanie wyników sprzedażowych, wdrażanie rozwiązań.

Wymagania

Mile widziane

  • doświadczenie na podobny lub takim samym stanowisku pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju osobistego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Informacje dodatkowe

  • prawo jazdy kat. B

Curriculum vitae