Płatny staż w Dziale Procesu Produkcyjnego- Krosno
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
Krosno, Podkarpackie

staż 4 kwietnia, 15:39

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie wdrożenia produkcji nowych wersji amortyzatorów dla klientów OEM (BMW, Audi, Ferrari, Porsche, Stellantis, Ford, VW oraz inni)
  • Wsparcie przy wycenach nowych projektów, tworzenie prezentacji i podsumowań
  • Dokonywanie pomiarów oraz przeprowadzanie analiz statystycznych i jakościowych
  • Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji inżynieryjnej
  • Wsparcie przy projektowaniu oprzyrządowania

Wymagania

  • Studenci III/IV roku kierunków: mechanika budowa maszyn, automatyka, robotyka lub pokrewny
  • Biegła obsługa komputera (Excel, Power Point)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dostępność min. 3 dni w tygodniu
  • Otwartość na delegacje do Krosna

Oferujemy

  • Płatny staż
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelni
  • Owocowe wtorki

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae