Administrator sieci IT
Cheeloo J. Turczyn i Wspólnicy sp.j.
Dębica, Podkarpackie

praca 4 kwietnia, 15:27

Opis stanowiska

Osoba ba tym stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie, udoskonalanie oraz zarządzanie siecią komputerową, a także dbałość o jej płynne działanie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury w sieciach LAN, WAN, Wireless oraz GPON,
  • • instalacja i konfiguracja oprogramowania,
  • • administracja systemami operacyjnymi,
  • • rozwiązywanie problemów sieciowych,
  • • szkolenie użytkowników
  • • praca nad identyfikacją obszarów wymagających ulepszeń oraz dostarczanie informacji i informacji zwrotnych do ogólnego planu ciągłego doskonalenia usług IT,
  • • monitorowanie i naprawianie błędów na urządzeniach,
  • • archiwizacja wszelkich danych przetwarzanych przez firmę,
  • • wdrażanie urządzeń sieciowych – Routery, Switche, Firewalle, Access Pointy, OLT sieci GPON. Zastosowane rozwiązania Cisco, Fortigate, Mikrotik, Ubiquiti, TP-Link, D-Link, HP itp.
  • • praca nad identyfikacją obszarów wymagających ulepszeń oraz dostarczanie informacji zwrotnych do ogólnego planu ciągłego doskonalenia usług IT
  • • motywowanie, aktywizowanie i inspirowanie zespołu
  • • zarządzanie zespołem pracującym przy awariach i budowie sieci IT
  • • wsparcie użytkowników systemów komputerowych,
  • • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,
  • • wiedza na temat systemów operacyjnych Microsoft, Linux, Cisco, Juniper,
  • • znajomość budowy działania urządzeń sieciowy i dostępowych firm Cisco, Mikrotik, Cambium, Dasan, Huawei i inne,
  • • wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi,
  • • konfigurowanie przełączników/routerów/nadajników sieci bezprzewodowej/GPON,
  • • administrowanie i konfiguracja serwerów oraz systemów wewnątrz firmy,
  • • aktywność, pomysłowość, inicjatywa, potrzeba angażowania się,
  • • proaktywne podejście do pracy i obowiązków służbowych,
  • • zaangażowanie i gotowość na nowe wyzwania,
  • • umiejętności komunikacyjne,
  • • chęć nauki i poszerzania wiedzy,

Wymagania

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku

Oferujemy

  • - umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,- stabilne zatrudnienie,- możliwość rozwoju osobistego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • prawo jazdy kat. B

Curriculum vitae