Inżynier Oprogramowania CAD
DPS Software
Rzeszów, Podkarpackie

praca 4 kwietnia, 08:37

Opis stanowiska

DPS Software Polska to wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów technicznych, z których każdy z nich poza ekspercką znajomością SOLIDWORKS, rozwija znajomość różnego rodzaju dedykowanych dodatków SOLIDWORKS. Swoją wiedzę i kompetencje na co dzień wykorzystują w kontaktach z Klientami w zakresie prezentowania możliwości oprogramowania, szkoleń i udzielania pomocy technicznej. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami. Proces rekrutacyjny składa się z dwóch etapów: zadania do wykonania w programie SOLIDWORKS, rozmowa rekrutacyjna.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prowadzenie szkoleń (stacjonarnych i wyjazdowych) dla Klientów z zakresu SOLIDWORKS
  • prowadzenie prezentacji technicznych we współpracy z zespołem handlowym,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych dotyczących SOLIDWORKS.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów),
  • bardzo dobra znajomość systemu 3D CAD SOLIDWORKS lub pokrewnego,
  • chęć do poszerzania swoich kompetencjidodatkowo w kierunku:
  • analizy/ symulacje
  • projektowanie 3D
  • elektryka/ schematy elektryczne,
  • znajomość jęz. angielskiego – B1,
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Resellerską ścieżkę certyfikacyjną z zakresu SOLIDWORKS
  • szkolenia wstępne i wdrożenie na stanowisko pracy,
  • dobrą atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie do karty sportowej Benefit Multisport,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • owocowe poniedziałki zostały wstrzymane, ale liczymy, że wrócą :)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae