PRAKTYKA STUDENCKA - Agencja Filmowa
Brzysky Company Limited
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka płatna 1 kwietnia, 11:05

Opis stanowiska

Cześć! Do naszego zespołu poszukujemy praktykanta do odbycia PŁATNYCH praktyk w naszej agencji filmowej Brzysky Films ???? Co zapewniamy? - prace w dynamicznym, młodym zespole - rozwój - kreatywny team - dostęp do licencjonowanych programów do obróbki grafiki i filmu - nauka obsługi kamer filmowych - zdobywanie doświadczenia na planach filmowych - komfortowa praca w biurze (Rzeszów - nie ma opcji zdalnie) Czego oczekujemy? - zaangażowania - nutki kreatywności - otwartej głowy - zainteresowania w temacie marketingu, video, grafiki - chęci do nauki i rozwoju Zależy nam na wsparciu w działaniach marketingowych, podstawowej obróbce materiałów filmowych oraz pomocy podczas realizacji filmowych na planach w różnych częściach Polski. Jeśli uważasz, że ta oferta spełnia Twoje oczekiwania, poszukujesz praktyk w dziale marketingu agencji filmowej i idealnie pasujesz do opisu napisz do mnie na k.brzyska@brzyskyfilms.pl Zostaw wiadomość w której napiszesz kilka słów o sobie i odpowiesz na pytanie dlaczego widzisz się w naszym teamie ? ????

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prowadzenie działań marketingowych firmy w social mediach
  • wsparcie w dokumentacji planów filmowych
  • tworzenie grafik
  • podstawowa obróbka filmowa

Wymagania

  • kreatywne podejście w dziedzinie marketingu
  • wyczucie estetyki
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • chęć rozwoju
  • znajomość Facebooka i Instagrama

Mile widziane

  • własny laptop

Oferujemy

  • rozwój w dziedzinie tworzenia filmów i grafiki
  • prace w młodym, kreatywnym teamie
  • dostęp do licencjonowanych programów do obróbki filmu i grafiki
  • naukę obsługi kamer filmowych
  • zdobycie doświadczenia na planach filmowych

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

0 - 1100 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae