Konstrultor-technolog
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 31 marca, 09:12

Opis stanowiska

Praca związana z planowaniem produkcji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Sporządzanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej produktów
  • Analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych
  • Projektowanie zgodnie z planem zamówień
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji
  • Wyceny projektów konstrukcyjnych, kontakt z Klientem
  • Kontakt z dostawcami narzędzi i materiałów
  • Analiza procesu oraz realizacji zamówień
  • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne z min. rocznym stażem pracy
  • Znasz oprogramowanie CAD (SOLIDWORKS i NX)
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu rysunków technicznych
  • Znasz rysunek techniczny detalowy i złożeniowy
  • Znasz proces obróbki skrawaniem
  • Potrafisz poprawnie czytać rysunki techniczne
  • Potrafisz wdrażać nowe wyroby
  • Posiadasz wiedzę z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych
  • Biegle obsługujesz komputer i środowisko Microsoft Office

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae