Marketing specjalista ds. social mediów i aktywnosci w internecie
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 30 marca, 09:33

Opis stanowiska

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k. Rzeszowa producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni aktualnych studentów kończących wkrótce uczelnię , dziennych lub zaocznych lub absolwentów z AMBICJĄ DO NAUKI i INTELIGENCJĄ ORAZ BARDZO DOBRĄ ZNAMOŚCIĄ zagadnień SOCIAL MEDIA oraz obecności w Internecie w DZIALE MARKETINGU INTERNETOWEGO PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚWIETLENIA LED. Praca polegać będzie na przeszukiwaniu i przygotowywaniu materiałów w internecie oraz social mediów dot. oświetlenia LED dla przemysłu i na drogi , pracę z LINKEDIN, INSTAGRAM ,FACEBOOK , GOOGLE w zakresie ADS i SEO. Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczną pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, możliwość dostosowania okresów pracy do zajęć na studiach, docelowo możliwy samochód służbowy oraz możliwość szybkiego awansu. Gwarantujemy dla najlepszych stabilną i dobrze płatną pracę po studiach . Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia ale z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana znajomość , innego języka obcego lub języka angielskiego

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • praca w firmie lub w domu w Social mediach dla Ledolux Poland w szczególności : Linkedin, Google ADS i SEO, Instagram, Facebook

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość social mediów i w/w zagadnień

Mile widziane

  • znajomość branży oświetlenia i LED

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie , stałą prace z możliwością szybkiego awansu, pakiety oraz ścieżkę kariery zawodowej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae