Specjalista ds. kontaktów z Klientami
Unicall brand of Natural Pharmaceuticals
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 marca, 12:59

Firma Unicall brand of Natural Pharmaceuticals zajmuje się działalnością związaną z telefoniczną obsługą klienta. Obecnie jesteśmy jedną z większych europejskich firm działających w tej branży i wraz z rozwojem naszego biura w Rzeszowie poszukujemy do naszego zespołu nowych Specjalistów ds. kontaktów z Klientami.

• W tej pracy będziesz odpowiedzialny za:- Telefoniczny kontakt z Klientami,- Przedstawianie ofert produktów i usług,- Realizację celów sprzedażowych,- Budowanie pozytywnej relacji z Klientami.

• Szukamy osób:- Stawiających na rozwój zawodowy jak i osobisty,- Zainteresowanych dłuższą współpracą,- Chcących zdobyć cenne doświadczenie i umiejętności,- Lubiących pracować z ludźmi,- Pewnych siebie i komunikatywnych.

• - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (z możliwością szybkiego przejścia na umowę o pracę),- Konkurencyjną stawkę 20 zł brutto za godzinę oraz atrakcyjne systemy premiowe,- Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach takich, jakie zadeklarujesz (9:00-17:00 lub 13:00-21:00) lub w elastycznym grafiku indywidualnym w godzinach 13:00-21:00 (min. 25h tygodniowo).- Przyjazną atmosferę w stabilnej firmie,- Szkolenia wdrażające w zakres obowiązków oraz podnoszących kwalifikacje.

umowa zlecenie / o dzieło

• zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

• Wyślij do nas swoje CV na adres rekrutacja@unicall.pl, zadzwoń 697313444, lub odwiedź nas w naszym biurze ul. Rejtana 36, budynek Conres, 3 piętro (w godzinach 9-17).Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dane osobowe przetwarzana będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody do-tyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody, nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 28, 02-67 Warszawa. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.