SPECJALISTA DS. TECHNICZNO BUDOWLANYCH
Human Asset Radosław Cieśla
Łańcut, Podkarpackie

praca 25 marca, 15:17

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta Muzeum - Zamku w Łańcucie poszukujemy kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. TECHNICZNO BUDOWLANYCH Wszystkich zainteresowanych kandydatów spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesłania aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym i przesłanie na adres internetowy: rekrutacja@human-asset.pl Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Informujemy, iż rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:
  • • Prowadzenie inwestycji;
  • • Przygotowanie i prowadzenie korespondencji budowy;
  • • Udział w prowadzonych uzgodnieniach z jednostkami projektowymi;
  • • Weryfikacja dokumentacji technicznej i projektowej;
  • • Przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • • Monitorowanie pracy brygad wykonawców i podwykonawców na budowie;
  • • Przygotowanie raportów oraz protokołów odbioru prac;
  • • Nadzór nad realizacją usług eksploatacyjnych i remontowych wykonywanych na nieruchomościach przez firmy zewnętrzne: zlecanie prac z zakresu bieżącej obsługi i konserwacji nieruchomości, sporządzanie dokumentacji związanej z bieżącą realizacją zadań;
  • • Nadzór nad terminowym wykonaniem przeglądów technicznych, gromadzenie dokumentacji, prowadzenie książki obiektu budowlanego;
  • • Weryfikacja protokołów z przeglądów technicznych oraz nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych;
  • • Raportowanie do przełożonego o postępie prowadzonych spraw.

Wymagania

  • Oczekiwania od kandydatów:
  • • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe na kierunku technicznym lub budownictwo
  • • Znajomość programów AutoCAD, Excel, programu do kosztorysowania (w stopniu dobrym)
  • • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz przepisów techniczno-budowlanych
  • • Analityczne podejście, wysokie zdolności oceny
  • • Umiejętność ustalania priorytetów i szybkiego podejmowania decyzji
  • • Skuteczność w realizacji zadań, terminowość
  • • Samodzielność, zaangażowanie oraz motywacja do pracy
  • • Przedsiębiorczość oraz tworzenie rozwiązań i usprawnień optymalizujących

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • • Pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • • Stabilne zatrudnienie
  • • Możliwość poszerzenia wiedzy, rozwoju zawodowego i awansu
  • • Pracę w prestiżowym miejscu
  • • Świadczenia socjalne z ZFSŚ
  • • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae