Projektant
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 marca, 14:41

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rzeszów/Kraków

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie sieci napowietrznych, kablowych i stacji elektroenergetycznych (obwody pierwotne lub/i wtórne) różnych napięć lub• opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie konstrukcyjno-budowlanym
  • wykonywanie niezbędnych obliczeń,
  • uzgadnianie dokumentacji technicznych,
  • udział w koordynacji międzybranżowej projektów,
  • udział we współpracy z inwestorem, dostawcami urządzeń i podwykonawcami,
  • nadzór autorski w zakresie sporządzonych projektów,
  • udział w opiniowaniu dostarczonych projektów i dokumentacji technicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Elektrotechnika lub Budownictwo),
  • znajomość oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu konstrukcji linii i stacji elektroenergetycznych (obwody pierwotne lub/i wtórne) lub znajomość oprogramowania wykorzystywanego w projektowaniu konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz budynków przemysłowych,
  • doświadczenie w projektowaniu w branży elektrycznej lub konstrukcyjno-budowlanej, w tym umiejętność opracowywania projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych,

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego,
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub dowolną formę zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych i studiów, w tym podyplomowych,
  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku i opieki nad dziećmi,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektrotechnika

Curriculum vitae