STAŻ W DZIALE WDROŻEŃ PLATFORMY LOW-CODE
OPTeam S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

staż 25 marca, 13:40

Opis stanowiska

Co oferujemy: - płatny staż w oparciu o umowę zlecenie, - możliwość zbudowania swojej kariery zawodowej w branży IT, - realizację samodzielnych i odpowiedzialnych projektów, - dużo praktycznej wiedzy oraz zgrany, pomocny zespół.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -wsparcie w tworzeniu oraz wdrażaniu aplikacji internetowych-współpraca przy projektowaniu dedykowanych rozwiązań-pomoc w prace rozwojowych i utrzymaniowych istniejących aplikacji-dokumentowanie rozwiązań

Wymagania

  • - dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu- znajomość podstaw zasad działania relacyjnych baz danych i umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL- znajomość zasad działania systemów ERP,- umiejętność analitycznego myślenia oraz poszukiwania skutecznych rozwiązań.

Oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae