Mechanik Samochodowy
Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o. o. Sp. J.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 marca, 13:15

Opis stanowiska

Sieć Dealerska marki Mercedes-Benz - Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowana sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta. Salony i serwisy spełniają najwyższe standardy marki Mercedes-Benz. Więcej ofert pracy znajdziesz na www.zasadaauto.pl/kariera/. Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację. Chętnie poznamy Cię osobiście! Chętnie poznamy Cię osobiście! Stanowisko: Mechanik Samochodowy Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jakie będą Twoje zadania:
  • - Obsługa, naprawa bieżąca i diagnozowanie samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz
  • - Sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym
  • - Samodzielna naprawa w oparciu o technologię producenta
  • - Kontrola ponaprawcza pojazdu
  • - Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

Wymagania

  • Czego oczekujemy:
  • - Wykształcenia kierunkowego - branża samochodowa
  • - Udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako technik samochodowy
  • - Preferowane doświadczenie z naprawą samochodów ciężarowych
  • - Samodzielnej obsługi programów diagnostycznych
  • - Mile widziane doświadczenie z marką Mercedes-Benz
  • - Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • - Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • - Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziana kat. C)

Oferujemy

  • Jako pracodawca oferujemy:
  • - Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • - System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)
  • - Program Rekomendacji Pracowników
  • - Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
  • - Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • - Karta MultiSport
  • - Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe
  • - Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
  • - Atrakcyjny system wynagrodzeń

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae