Operator maszyn CNC
McBraida Polska sp. z o.o.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 25 marca, 12:57

Opis stanowiska

Operator maszyn CNC Zadania: • Obsługa maszyn CNC, • Kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną. Sposób aplikacji: Wyślij CV na adres: acz@mcbraida.com

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Obsługa maszyn CNC,• Kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • • Wykształcenie minimum średnie,• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,• Doświadczenie w precyzyjnej obróbce części,• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,• Znajomość systemów sterowania – preferowany FANUC,• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,• Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie,

Mile widziane

  • • Mile widziana znajomość wymagań branży lotniczej

Oferujemy

  • • Pracę w międzynarodowym środowisku,• Stabilne zatrudnienie,• Bogaty pakiet socjalny,• Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,• Zajęcia z języka angielskiego dla pracowników.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn

Curriculum vitae