Stażysta/ka w Dziale Analityki Biznesowej
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

staż 24 marca, 13:11

Zakres obowiązków • Opisywanie interesariuszy, procesów biznesowych, obszarów i ryzyka według wytycznych Analityka Biznesowego. • Udział w projektach jako wsparcie Analityka Biznesowego. • Opisywanie wymagań biznesowych, według wytycznych Analityka Biznesowego. • Wsparcie w opracowaniu uzasadnienia biznesowego projektów. • Doskonalenie standardu analizy biznesowej w przydzielonym zakresie, według wytycznych Analityka Biznesowego.

• • Opisywanie interesariuszy, procesów biznesowych, obszarów i ryzyka według wytycznych Analityka Biznesowego.• Udział w projektach jako wsparcie Analityka Biznesowego.• Opisywanie wymagań biznesowych, według wytycznych Analityka Biznesowego.• Wsparcie w opracowaniu uzasadnienia biznesowego projektów.• Doskonalenie standardu analizy biznesowej w przydzielonym zakresie, według wytycznych Analityka Biznesowego.

• • Szukamy osób, które chciałby się rozwijać w obszarze analizy biznesowej.• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne.• Precyzja, odpowiedzialność za działania, zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność oraz umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole.• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.• Zaangażowanie w powierzone zadania i pro-aktywne podejście do ich realizacji, otwartość oraz chęć zdobywania wiedzy i umiejętności.

Mile widziane

• • Mile widziane pierwsze doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych. • Mile widziane certyfikaty, kursy, szkolenia w obszarze analizy biznesowej.

• • Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.• Będziesz współpracować i uczyć się od profesjonalistów.• Dajemy Ci możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz.• Po zakończeniu stażu jest możliwość nawiązania dalszej współpracy.

staż

inne

staż

student,absolwent

• informatyka
  • matematyka
  • zarządzanie

Języki

• angielski (podstawowy)

Informacje dodatkowe

• Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego - APLIKUJ!

Wynagrodzenie

0 - 1600 PLN