Młodszy dyspozytor
Euro24
Rzeszów, Podkarpackie

praca 24 marca, 09:40

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku dyspozytora: * monitorowanie realizowanych transportów, dbanie o ich płynny przebieg i terminowość * kompleksowa obsługa klientów * współpraca z działem spedycji * wysyłanie regularnych statusów do klientów, odnoszących się do realizowanych dla nich zleceń * dbanie o sprawną realizację załadunków i rozładunków * sprawdzanie dokumentacji transportowej oraz ich pełna kompletacja w systemie TMS * organizowanie odpraw celnych i weryfikacja dokumentacji celnej * wynajdywanie i zapobieganie nieprawidłowościom, które mogą występować w trakcie realizacji transportu * rozwiązywanie problemów, które pojawiają się w trakcie realizacji transportu Dyspozytor pracuje na zmiany, zatem szukamy osób, dla których zmianowość nie jest problemem: I zmiana w godzinach 6.00 - 14.00, II zmiana w godzinach 14.00 - 22.00 i III zmiana w godzinach 22.00 - 6.00. Zdarzają się również dyżury weekendowe, które pracownik pełni w formie home office.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Codzienna współpraca ze spedytorami
  • Obsługa programów TMS
  • Monitorowanie położenia pojazdów i informowanie klientów o bieżącym statusie transportu
  • Realizacja dostaw
  • Zdalne nadzorowanie załadunków, rozładunków i odpraw celnych
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentacji i informacji
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy i klientami z całej Europy

Wymagania

  • Umiejętność analizowania informacji, wyciągania wniosków celem podjęcia decyzji
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację mailową i telefoniczną z klientem - warunek konieczny, umiejętność weryfikowana w procesie rekrutacji
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i przekładania zdobytej wiedzy na praktykę
  • Radzenie sobie z wieloma zdaniami w krótkim czasie i umiejętność ustalania priorytetów
  • Sprawna komunikacja, kultura osobista i umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę lub kontrakt B2Bsystem szkoleń wprowadzających w oparciu o dedykowany plan wdrożeniamożliwość zdobywania wiedzy od specjalistów i szanse na rozwój w strukturach Firmyudział w szkoleniach organizowanych przez FirmęProgram Poleceń Pracowniczychudział w imprezach integracyjnychpiątkowe obiady w firmiedofinansowanie zajęć sportowych i prywatnej opieki medycznej w Luxmed, po okresie próbnymbardzo dobre warunki biurowe i pełne zaplecze socjalne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • matematyka
  • transport

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae