PRAKTYKA STUDENCKA
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 22 marca, 13:28

Opis stanowiska

Ponieważ wierzymy, że naszą przyszłością są Młodzi ludzie to w ramach projektu Praktyk i Staży w BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. zapraszamy studentów i absolwentów kierunków budowlanych do aplikowania.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Współpraca z kierownikiem budowy w Rzeszowie lub Jarosławiu, lub Mielcu, lub Straszęcinie , lub w innym mieście

Wymagania

  • Czego od Ciebie oczekujemy?Umiejętności pracy w zespole #FachowcówBestaChęci do nauki i zdobywania doświadczeniaPozytywnego nastawienia

Oferujemy

  • Co oferujemy? Realizację wakacyjnych praktyk studenckich Staże organizowanego przez uczelnię - 3 miesięczny Staże w ramach programu ERASMUS, Płatny staż do 6 m-cy (dla studentów ostatniego semestru oraz absolwentów) Możliwość odbycia praktyk w Polsce i zagranicą Indywidualny plan praktyk oraz wsparcie Opiekuna Profesjonalne wsparcie inżynierów Besta PB Sp. z o.o. Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktykRazem z nami możesz zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności i dołączyć do grona #Fachowców Besta

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae