Młodszy specjalista ds. sprzedaży i social media
Laveco Justyna Sekuła
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 25 kwietnia, 20:25

Opis stanowiska

Stanowisko idealne dla osoby, która oczekuje ciekawej pracy z ludźmi i stałego podnoszenia kompetencji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizowanie zadań promocyjnych m.in. poprzez koordynowanie i wprowadzanie programów sprzedażowo-marketingowych dedykowanych dla kanału sprzedaży
  • Efektywne zarządzanie współpracą z dotychczasowymi klientami
  • Prowadzenie profesjonalnych i efektywnych rozmów telefonicznych z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Rozbudowa i obsługa bazy danych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • Inicjowanie i realizacja działań wspierających sprzedaż
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku Firmy poprzez wysoką jakość świadczonych usług
  • Wsparcie kadry zarządzającej firmą w realizowanych działaniach.
  • Odbywanie spotkań z handlowych na terenie woj. podkarpackiego
  • Promocja firmy przez obsługę firmowych mediów społecznościowych

Wymagania

  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy własnej
  • Wysokiej kultury osobistej i zdolności interpersonalnych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i duże zdolności interpersonalne
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Samodzielność, skuteczność i wytrwałość w działaniu
  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim, miły głos i swoboda wypowiedzi
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word oraz MS PowerPoint)
  • Wytrwałość w realizacji postawionych zadań
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy w działach telemarketingu lub call center będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Staż 2-3 miesięczny z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prowizja od sprzedaży również w okresie odbywania stażu
  • Pracę w atmosferze współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (podstawowy)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae