Inżynier Produktu
Tesar Polska Sp. z o.o.
Niepołomice, Małopolskie

praca 21 marca, 10:53

Opis stanowiska

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w roli inżyniera produktu w postaci transformatora średniego napięcia i chcesz pomóc w rozwoju nowej linii produktowej oraz tworzeniu nowego działu rozwoju w otwartym i twórczym środowisku pracy to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • · podejmowanie działań mających na celu optymalizację konstrukcji produktu,
  • · uczestnictwo w procesie wdrażania nowych wyrobów,
  • · analiza i ocena rozwiązań technicznych wyrobu,
  • · walidacja i certyfikacja wyrobu,
  • · budowa prototypów dla konkretnych potrzeb klienta zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego,
  • · współpraca przy rozwiązywaniu problemów gwarancyjnych,
  • · wprowadzanie zmian technicznych,
  • · komunikacja w sprawach technicznych
  • · aktualizacja BOM,
  • · wycena nowych produktów,
  • · wsparcie merytoryczne działu sprzedaży, procesu oraz jakości.

Wymagania

  • · wykształcenia wyższego technicznego, kierunki: elektrotechnika, energetyka,
  • · umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • · umiejętności pracy w zespole,
  • · języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,( dodatkowy język włoski lub niemiecki będzie atutem),
  • · prawa jazdy kat.B

Mile widziane

  • · znajomość języka włoskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • · ciekawe projekty z dużą dozą wolnej ręki w projektowaniu,
  • · twórcze i otwarte środowisko pracy,
  • · międzynarodowe kontakty,
  • · stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • · benefity pozapłacowe – m.in. opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny, fundusz socjalny,
  • · możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka

Informacje dodatkowe

  • Przede wszystkim oczekujemy otwartości i chęci brania odpowiedzialności za cały proces projektowania, walidacji i wdrażania nowych produktów. Nie mamy u siebie póki co centrum kompetencji dlatego praca będzie miała charakter kooperacji częściowo z kolegami z Włoch ,a częściowo ze Szwajcarii. Ma to swoje wady i zalety ale informuję o tym ponieważ to oczywiście wymaga częstej komunikacji i umiejętności interpersonalnych.Najlepiej było by gdybyś miał lub miała doświadczenie w projektowaniu transformatorów zwłaszcza na średnim napięciu ale jeżeli go nie masz to pozostałe wymagania powinny być spełnione w dwójnasób tak aby wdrożenie mogło się odbyć w miarę płynnie. Dział w zasadzie jest w budowie co oczywiście jest okazją do ciekawych wyzwań ale i problemów organizacyjnych na co proszę się przygotować.Panuje u nas kultura otwartości i wzajemnego szacunku oraz odrobiny poczucia humoru i taką kulturę pragniemy rozwijać dlatego jeśli szukasz sztywnych ram i tradycyjnych procedur oraz sposobu zarządzania to nie pisz proszę. Jeśli natomiast jesteś otwarty/otwarta na inny sposób zarządzania oraz lubisz bardziej nieformalny tryb pracy to zapraszamy.

Curriculum vitae