Asystent Projektanta/ Inżynier ds. projektowania
MGM Projekt Sp. z o.o.
Chorzów, Śląskie

praca 21 marca, 09:18

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko : Asystent Projektanta/ Inżynier ds. projektowania Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • ● Przeprowadzanie wizji lokalnych i analizy lokalizacji dla elektrowni fotowoltaicznych
  • ● Tworzenie koncepcji elektrowni fotowoltaicznych
  • ● Sporządzanie kart informacyjnych przedsięwzięcia, raportów oceny oddziaływania na środowisko oraz projekty budowlane
  • ● Czynny udział w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych dla elektrowni fotowoltaicznych
  • ● Uzgadnianie warunków przyłączenia elektrowni fotowoltaicznych do sieci z właściwymi ODS i OPS.

Wymagania

  • ● Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów inżynierskich/magisterskich o profilu elektrycznym (elektrotechnika, energetyka), odnawialne źródła energii, geodezja, ochrona środowiska
  • ● Min. 1 rok doświadczenia przy projektowaniu mikroinstalacji / instalacji fotowoltaicznych
  • ● Znajomość pakietu MS Office, programu AutoCad lub pokrewnych
  • ● Prawo jazdy kat „B”
  • ● Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Dodatkowymi atutami będą:
  • • Znajomość zagadnień zakresu kodeksu postępowania administracyjnego, prawa budowlanego
  • • Znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych nN i SN,
  • • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • ● Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ● Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ● Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę
  • ● Możliwość zdobycia praktyk zawodowych do egzaminu na uprawnienia budowlane
  • ● Uczestnictwo w budowaniu zespołu projektowego, jeśli jesteś osobą komunikatywną i nie boisz się nowych wyzwań
  • ● Udział w realizacji projektów w środowisku międzynarodowych specjalistów z największych firm branży odnawialnych źródeł energii w Polsce i w Europie
  • ● Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności oraz awansu w strukturach firmy
  • ● Niezbędne narzędzia pracy
  • ● Benefity w formie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie oraz pakiety sportowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • elektrotechnika
  • inżynieria środowiska

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae