Projektant / Projektantka
MGM Projekt Sp. z o.o.
Chorzów, Śląskie

praca 21 marca, 09:12

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko : Projektant / Projektantka Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • ● Przeprowadzanie wizji lokalnych i analizy lokalizacji dla elektrowni fotowoltaicznych● Tworzenie koncepcji elektrowni fotowoltaicznych● Przeprowadzanie audytów dokumentacji projektowej i formalnej elektrowni fotowoltaicznych przygotowanych do budowy przez zespół MGM Projekt● Uzyskiwanie wszystkich wymaganych decyzji administracyjnych dla elektrowni fotowoltaicznych● Uzgadnianie warunków przyłączenia elektrowni fotowoltaicznych do sieci z właściwym ODS i OSP● Czynny udział w opracowywaniu projektów wykonawczych elektrowni fotowoltaicznych o mocy >1MWp● Aktywne uczestnictwo w realizacji elektrowni fotowoltaicznych w Polsce

Wymagania

  • ● Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów inżynierskich/magisterskich o profilu elektrycznym (elektrotechnika, energetyka), odnawialne źródła energii, geodezja, ochrona środowiska ● Min. 1 rok doświadczenia przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznych ● Podstawowe zagadnienia z zakresu prawa budowlanego● Znajomość pakietu MS Office, programu AutoCad lub pokrewnych● Prawo jazdy kat „B”● Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Dodatkowymi atutami będą:• Znajomość zagadnień zakresu kodeksu postępowania administracyjnego• Znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych nN i SN,

Oferujemy

  • ● Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ● Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B● Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę● Możliwość zdobycia praktyk zawodowych do egzaminu na uprawnienia budowlane● Uczestnictwo w budowaniu zespołu projektowego, jeśli jesteś osobą komunikatywną i nie boisz się nowych wyzwań● Udział w realizacji projektów w środowisku międzynarodowych specjalistów z największych firm branży odnawialnych źródeł energii w Polsce i w Europie● Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności oraz awansu w strukturach firmy● Niezbędne narzędzia pracy ● Benefity w formie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie oraz pakiety sportowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • elektrotechnika
  • inżynieria środowiska

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae