Cyber H@ckademy - program praktyk w zespole Cyberbezpieczeństwa
KPMG
Warszawa, Mazowieckie

praktyka płatna 18 marca, 11:01

Opis stanowiska

Czym jest program? Cyber H@ckademy to program dla miłośników cyberbezpieczeństwa chcących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności. Na najlepszych czekają praktyki lub praca w zespole Cyber Security KPMG. Jeśli wiesz czym są testy penetracyjne, chcesz rozwijać się w doradztwie w zakresie cyberbezpieczeństwa lub wdrażać innowacyjne narzędzia do zarządzania tożsamością cyfrową, weź udział w programie i zacznij przygodę w realnych projektach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • a) Ścieżka techniczna: • testy penetracyjne (sieciowe, OT/IoT, WiFi, VoIP, socjotechnika) • testy penetracyjne aplikacji (www, mobilnych, typu „gruby klient” czy interfejsów API) • statyczna analiza kodu źródłowego aplikacji • analiza powłamaniowa i inżynieria wsteczna złośliwego oprogramowania • przeglądy architektury bezpieczeństwa i konfiguracji rozwiązań teleinformatycznych
  • b) Ścieżka konsultingowa: • bezpośredni kontakt z klientami, uczestniczenie w spotkaniach projektowych • wsparcie w projektowaniu i realizacji programów transformacji cyberbezpieczeństwa • wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji • budowa i utrzymanie systemów zarządzania ciągłością działania • analiza ryzyka informatycznego i modelowanie zagrożeń • doradztwo w zakresie architektury, procesów i procedur bezpieczeństwa
  • c) Ścieżka zarządzania tożsamością: • projektowanie i wdrażanie systemów zarządzania tożsamością i dostępem • analiza i usprawnianie procesów zarządzania tożsamością • tworzenie i testowanie kodu integrującego aplikacje z systemami zarządzania dostępem • utrzymanie i rozwój systemów zarządzania tożsamością i dostępem

Wymagania

  • zainteresowanie cyberbezpieczeństwem oraz chęć rozwoju w tym obszarze
  • pasja do technologii
  • status studenta min. III roku lub absolwenta (preferowane uczelnie o profilu technicznym, ścisłym, ekonomicznym)
  • otwartość na nowe wyzwania, zdolność szybkiego uczenia się i logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • dostępność na praktyki: min. 3 dni tygodniowo

Oferujemy

  • Autorskie warsztaty
  • Możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas case study
  • Voucher na konferencję branżową
  • Praktyki lub praca dla najlepszych

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • matematyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae